March 9, 2022

Az EKL három meccse mellett teniszt és kerékpárt is nézhetünk ma a tévében. Szerdán a Slovan BL-selejtezőjét is megnézhetjük a tévében. Szünnap van a foci-Eb-n, így válthatunk a Copa Américára, ahol elődöntőt rendeznek. A vasárnapi kínálatban motokrosszt, rögbit és atlétikát is találunk. Szombaton az Osztrák Nagydíj időmérőjét is megnézhetjük a tévében. Szünnap van a labdarúgó Európa-bajnokságon és a Copá Americán is, így a mai felhozatal tenisz, atlétika és kerékpárverseny szerepel. Az éjjeli baglyok pedig NBA-meccset nézhetnek. Szerdán szünetel az Eb, de nem maradunk foci nélkül: a DAC a Fradi otthonában vendégeskedik. Az akár dontőnek is beillő Anglia–Németország rangadóval folytatódnak a labdarúgó Eb-nyolcaddöntői. Az esti mérőzésen pedig Svédország–Ukrajnával csap össze.

Bulgária–Magyarország 1–3 November 12. 20. 45: Magyarország–Izland ( Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! NEMZETEK LIGÁJA (2020–2021) B-LIGA, 3. CSOPORT Szeptember 3. : Törökország–Magyarország 0–1 Szeptember 6. : Magyarország–Oroszország 2–3 Október 11. : Szerbia–Magyarország 0–1 Október 14. : Oroszország–Magyarország 0–0 November 15., 20. 45: Magyarország–Szerbia ( Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! November 18., 20. 45: Magyarország–Törökország ( Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! A CSOPORT ÁLLÁSA 1. Oroszország 4 2 2 – 7–4 +3 8 2. MAGYARORSZÁG 4 2 1 1 4–3 +1 7 3. Törökország 4 – 3 1 3–4 –1 3 4. Szerbia 4 – 2 2 3–6 –3 2

Hátha a Fradi jobb meccset játszik Messiéknél A Ferencváros idegenben csak 1-1-re végzett a máltai Sliema Wanderers ellen az Európa Liga selejtezőjében, a mai visszavágót az M1 közvetíti. A magyar foci fanatikus kedvelői abban bízhatnak, hogy eseménydúsabb lesz a Puskásban rendezendő meccs, mint a szerdai argentin-német vb-elődöntő, amelyen 120 perc alatt helyzet is alig akadt. A Fradi-meccs előtt képernyőn a Birkirkara FC-Diósgyőri VTK. Messiék és Robbenék a képernyőn Az argentinok és a hollandok vb-negyeddöntője mellett Babos Tímea wimbledoni páros döntőjét, az F1-es időmérőt, a Tour de France nyitó szakaszát és még a Loki-Lyont is megnézheti a tévében. Nézze, amit Beckham és Ferguson! Ma nincs foci-vb, van Wimbledon és sznúker. Az előbbire David Beckham és Alex Ferguson is kilátogatott a minap, ma pedig Murray, Federer és Djokovic is játszik. Milyen meccsek lesznek ma a tévében? A kérdésre a válasz: Belgium-Oroszország (18 ó), Koreai Köztársaság-Algéria (21 ó) és Egyesült Államok-Portugália (éjfél).

No meg az Osztrák Nagydíj. Minden vb-meccset élőben ad a köztévé A június 12-én kezdődő labdarúgó-világbajnokság mind a 64 mérkőzését élőben közvetíti az közszolgálati tv, az összesen 248 órányi adás jogdíja hárommillió euróba került. Hanga és Nadal a képernyőn Az úri sportok kedvelői vannak előnyben ma a sportbarátok közt: lóversenyt és kerékpárt nézhetnek, valamint a madridi tenisztornát, ahol mások mellett Rafael Nadal (Jarkko Nieminen ellen) és Marija Sarapova (v Samantha Stosur) is pályára lép. Képernyőn a Premier League-hajrá legfontosabb meccse A Digisport 1 közvetíti 14. 15-től a FC Liverpool-Manchester City angol bajnokit, amely döntően befolyásolja az angol bajnoki aranyérem sorsát. A Liverpoolnak nyernie kell, ha bajnok akar lenni, a döntetlen a Citynek kedvez, ha pedig nyernek a vendégek - és hozzák az elmaradt meccseket -, akkor elkezdhetik hűteni a pezsgőt. Az élcsoport: 1. Liverpool 74 pont (33 lejátszott meccs), 2. Chelsea 72 (33 meccs), 3. ManCity 70 pont (31 meccs). Van, ahol minden sportadó látható Péntektől a DIGI hálózatában is elérhető a SportKlub csatorna.

mai sportműsor a tv ben arfa
  • Mai sportműsor a tv ben arfa
  • Mai sportműsor a tv ben n
  • Tervezték, de nem lett gyógyfürdő a Fehér-tón
mai sportműsor a tv ben 7

Az európai topligákban az Everton-Tottenham ígérkezik a legjobb mérkőzésnek, de érdemes lesz figyelemmel kísérni a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipziget a Hoffenheim ellen is. Az NB I-ben a Budafok-Diósgyőr mindkét együttesnek az utolsó remény, hogy bent maradjon az első osztályban. Rafael Nadalnak ezúttal Andrej Rubljov ellen kell bizonyítania, miért ő a sallakkirály.... Magyar Kupa-elődöntő, EL-negyeddöntő visszavágók, Három Nemzet Torna Egyedül a Manchester United párharca tűnik lefutottnak a negyeddöntős párharcok közül az Európa-ligában a csütörtöki visszavágók előtt. Vajon az MTK vagy a MOL Fehérvár lesz az Újpest ellenfele a Magyar Kupa döntőjében? Az augusztusi olimpiai selejtezőre készülő magyar jégkorong-válogatott Ausztria ellen lép pályára a budapesti Három Nemzet Tornán. A monte carlói Mastersen ezúttal Novak Djokovicra vár a könnyebb feladat, Rafael Nadalnak pedig Grigor Dimitrov akár nagyon meg is nehezítheti a dolgát. Szerdán zárulnak a BL-negyeddöntők, jön a Magyar Kupa elődöntője Vajon elég lesz-e a Real Madrid és a Manchester City számára a hazai pályán kiharcolt 3-1-es, illetve 2-1-es előny ahhoz, hogy bejussanak a Bajnokok Ligája elődöntőjébe?

mai sportműsor a tv ben laden

30: ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 1–3. FORDULÓ (BUDAPEST) 14. 00: Barceloneta (spanyol)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 16. 30: FTC-Telekom Waterpolo–Brescia (olasz) 19. 00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Waspo Hannover (német) Borítókép: GettyImages